Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Novinky > EVROmodul

EVROmodul 
EVROmodul Jeden modul
mnoho výhod
 

Praktická a kompaktní krytina
s dokonalým vzhledem

Jako plechová střešní krytina vyniká nízkou hmotností a snadnou pokládkou. Výhodami je dlouhá životnost (až 60 let), jednoduchá údržba a především cenová dostupnost. EVROmodul se vyrábí z kvalitních materiálů v atraktivních povrchových úpravách Stucco, Storm a Quartz. Jako lehká střešní krytina splňuje veškeré estetické, funkční a technické požadavky.

Přestože se jedná o modulární systém, tedy maloformátovou střešní krytinu, působí střecha celistvě a vytváří dokonalý jednotlivý vzhled. Díky možnosti pokládky od sklonu 14° nabízí široké spektrum uplatnění od zastřešení pergol či garáží, přes rodinné domy až po velké moderní objekty.

EVROmodul

Modulové řešení zajišťuje kompaktní rozměry a tím i nenáročnou manipulaci, efektivní přepravu a snadnější organizaci na stavbě. Lehké EVROmoduly usnadňují transport přímo na místo pokládky, který snadno zvládne jedna osoba i v méně prostorných místech (chodba, schodiště). Není tedy nutná práce se složitým stavebním zařízením. Modulární řešení této krytiny přináší optimalizaci pracovních nákladů a minimální množství odpadu.

 
logo